Bezpłatna e-Konferencja e-Learning w edukacji wczesnoszkolnejJak podejść do nauczania zdalnego z dziećmi najmłodszymi? 

W jaki sposób się z nimi komunikować?
Jak konstruować zadania?
Jak skutecznie pokonać wyzwania, jakie stawia nauczanie wczesnoszkolne online?
Jak uczyć zdalnie prosto i skutecznie?

 

W odpowiedzi na te trudne pytania pomoże wtorkowa bezpłatna eKonferencja. Zapraszamy! 19.05.2020, w godz. 11:30-15:45

 

 

 

 
To czwarta edycja wydarzenia zorganizowanego pod szyldem www.zdalnelekcje.pl, którego ideą jest pomoc szkołom, nauczycielom i dyrektorom placówek w organizacji łatwej i skutecznej edukacji zdalnej. Tym razem poświęcona edukacji wczesnoszkolnej.
W eKonferencji będą uczestniczyć znakomici prelegenci: nauczyciele, wykładowcy, pedagodzy i superbelfrzy, którzy na co dzień zajmują się edukacją wczesnoszkolną oraz tematem e-learningu. Przedstawią praktyczne rozwiązania, udzielą licznych wskazówek, odpowiedzą na trudne pytania i udowodnią, że edukacja na odległość może być przyjemna i skuteczna.  
W temat konferencji wprowadzi prof. UW dr hab. Małgorzata Żytko, a wśród prelegentów także nasze autorki Agata Ludwa (matematyka) i Marzena Kędra (program nauczania).

Nauczanie na odległość to trudne wyzwanie, szczególnie w przypadku dzieci najmłodszych, które najdotkliwiej odczuwają brak bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami. Skuteczne przekazanie wiedzy, odpowiednie skonstruowanie poleceń i wykorzystanie technologii do utrzymania relacji ze swoimi uczniami to najważniejsze zadania każdego nauczyciela w tym trudnym czasie.
Pomocne w tym są nasze bezpłatne interaktywne podręczniki z klasą https://elementarz.org/podreczniki-interaktywne/ oraz darmowa platforma Dzwonek.
A także nasza codzienna Szkoła domowa z podręcznikami z klasą https://elementarz.org/category/aktualnosci/

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli wczesnoszkolnych do udziału we wtorkowej wczesnoszkolnej eKonferencji!

Informacje, rejestracja, program i lista prelegentów na www.zdalnelekcje.pl.