Za nami 31. Finał WOŚPZa nami przepiękny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️
Wolontariusze ❗️ Każdego roku zaskakujecie nas bardziej i bardziej❗️ Niestraszny Wam mróz i wiatr ani duża konkurencja w mieście ????
114 wolontariuszy naszego sztabu zebrało 
 
197 343,00 zł
 
 
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, szczególnie Szkolny Patrol za dwa dni bardzo ciężkiej i owocnej pracy. Dziękujemy uczniom Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. 'Elementarz' za wytrwałe zbieranie zarówno na ulicach jak i online, Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyba za wsparcie działań naszego sztabu, Grupa Protektom za czuwanie nad bezpieczeństwem wolontariuszy, MATO Sushi i Pizza Hut za pyszne jedzonko dla naszych zmarzniętych wolontariuszy i głodnej sztabowej załogi ???? Dziękujemy BioBazar Huta Baildon oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach za ciepłe przyjęcie naszych wolontariuszy. Dziękujemy za pomoc Niepubliczne Przedszkole 'Elementarz' w Katowicach i Żłobek 'Elementarz Przyjazny Rodzinie', kochanej Anielce, która razem ze swoimi rodzicami dzielnie reprezentowała nasz sztab w studiu WOŚP w Warszawie oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego pięknego sukcesu ❤️
Dziękujemy również za wszystkie zdjęcia i filmy, które wciąż do nas wysyłacie ???? Wasze działania pozwolily nam po raz kolejny zrealizować wszystkie cele, które ambitnie przed sobą postawiliśmy.
No i oczywiście dziękujemy Wam, drodzy Darczyńcy za waszą wyjątkową hojność ❤ Widzimy się w 2024❗️